start

Bestuur Zwem- en Poloclub de Schelde

 

Maarten de Pooter

Voorzitter

voorzitter@zpc-deschelde.nl

Trudie van Vorstenbos

Secretaris

secretaris@zpc-deschelde.nl

Jaco de Bat

Penningmeester

penningmeester@zpc-deschelde.nl

Pascale Bakker-Tanis

Waterpolocommissie

waterpolocommissie@zpc-deschelde.nl

Claudia Sutin

Zwemcommissie

zwemcommissie@zpc-deschelde.nl

Vacant

ICT-commissie

ict-commissie@zpc-deschelde.nl

Niels van Sabben

Sponsorcommisie / Vice-voorzitter

sponsorcommissie@zpc-deschelde.nl

Jacquelien de Pooter

Activiteitencommissie

activiteiten@zpc-deschelde.nl

Veronique de Pooter

Sportershome

sportershome@zpc-deschelde.nl

Vacant

ICT-commissie

ict-commissie@zpc-deschelde.nl

Miranda van Sabben Vertrouwens Persoon ZP&C de Schelde

mirandavcpdeschelde@gmail.com

 

 

Realisatie: TiDi Graphics