kalender
zo 01/07/18 Lange Afstandswedstrijd Sluis
za 07/07/18 t/m 8 juli, 20th Netherlands Invitational, Eindhoven
za 04/08/18 Havenwedstrijd Breskens
ma 20/08/18 Start trainingen seizoen 2018/2019
za 01/09/18 De Ganzentrek Wilhelmindorp
zo 02/09/18 Kanaalrace Vlissingen
zo 23/09/18 Minioren/Junioren Circuit deel 1, Terneuzen
za 29/09/18 Internationale Driekamp, Terneuzen
za 29/09/18 Nationale Miniorendag Arnhem
zo 07/10/18 Nationale zwemcompetitie deel 1 Terneuzen
zo 21/10/18 Junioren/ Jeugd en Senioren Circuit deel 1, Vlissingen
vr 26/10/18 26 t/m 28 oktober, Swimcup 1 (+NJK 800/1500m)
zo 28/10/18 Swimkick/Minioren Circuit deel 1, Hulst
zo 04/11/18 Junioren/ Jeugd en Senioren Circuit deel 2, Terneuzen
zo 11/11/18 Regio Minioren Club Meet, Terneuzen
za 17/11/18 Regionale Winterkampioenschappen dag 1, Eindhoven
zo 18/11/18 Regionale Winterkampioenschappen dag 2, Eindhoven
za 24/11/18 Regionale Winterkampioenschappen dag 3, Eindhoven
zo 25/11/18 Regionale Winterkampioenschappen dag 4, Eindhoven
vr 30/11/18 Clubkampioenschappen dag 1, Terneuzen
zo 02/12/18 Clubkampioenschappen dag 2, Terneuzen
zo 09/12/18 Minioren/Junioren Circuit deel 2, Oostburg
do 13/12/18 13 t/m 16 december, Nationale Junioren Jeugd Kampioenschappen kb
za 15/12/18 Zeeuwse Winter Zwemkampioenschappen kb dag 1, Vlissingen
zo 16/12/18 Zeeuwse Winter Zwemkampioenschappen kb dag 2, Vlissingen
vr 21/12/18 21 t/m 23 december, Open Nederlandse Kampioenschappen kb
zo 06/01/19 Zeeuwse Clubkampioenschappen
zo 13/01/19 Nationale zwemcompetitie deel 2, Oostburg
zo 20/01/19 Junioren/ Jeugd en Senioren Circuit deel 3, Terneuzen
zo 27/01/19 Swimkick/Minioren Circuit deel 2, Terneuzen
za 02/02/19 2 en 3 februari, KNZB Challenger LB
zo 10/02/19 Nationale zwemcompetitie deel 3, Kapelle
zo 17/02/19 Minioren/Junioren Circuit, deel 3, Hulst
zo 24/02/19 24 t/m 27 januari Open Nederlandse Master Kampioenschappen kb, Zwolle
za 02/03/19 2 en 3 maart, KNZB Challenger LB
za 09/03/19 Speedo Jaargangfinales KB, Leiden
zo 10/03/19 Limietwedstrijd, Oosterhout
zo 17/03/19 Junioren/ Jeugd en Senioren Circuit deel 4, Terneuzen
zo 24/03/19 Nationale zwemcompetitie deel 4, Terneuzen
vr 05/04/19 5 t/m 7 april Swimcup 2 (Ranomicup 6 april)
zo 07/04/19 NJJK 800/1500m lb
zo 07/04/19 Limietwedstrijd lb, Oosterhout
vr 12/04/19 12 t/m 14 april Swimcup 3 (Minior Swim Cup)
za 13/04/19 Nationale Minioren (Arena) Clubmeet
do 02/05/19 2 t/m 5 mei Open Nederlands Master Kampioenschappen lb
zo 12/05/19 Swimkick/Minioren Circuit deel 3, Oostburg
za 18/05/19 Regionale Zomerkampioenschappen dag 1
zo 19/05/19 Regionale Zomerkampioenschappen dag 2
za 25/05/19 Regionale Zomerkampioenschappen dag 3
zo 26/05/19 Regionale Zomerkampioenschappen dag 4
za 01/06/19 1 en 2 juni, Minioren Finales Zeeland, Terneuzen
za 08/06/19 8 en 10 juni, Slottoernooi (ZZZK) lb, Sas van Gent
do 13/06/19 13 t/m 16 juni NJJK
vr 21/06/19 21 t/m 23 juni, Open Nederlandse Kampioenschappen lb
Realisatie: TiDi Graphics