waterpolo sfeer2

Wedstrijdrooster 2017 - 2018

 

17-2-2018

Aanvangstijd Categorie Thuis team Uit team Plaats
17:00 Heren De Schelde H2 Zeester-Meerval H3 TERNEUZEN
17:45 Heren De Schelde H1 HZPC H1 TERNEUZEN
16:00 Gemengd-D <13 ZVDO'74 DG1 De Schelde DG1 ANDEL

24-2-2018

Aanvangstijd Categorie Thuis team Uit team Plaats
15:30 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 Hieronymus DG1 TERNEUZEN
16:30 Gemengd-C <15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 De Schelde CG1 VLISSINGEN
19:15 Heren RZ H1 De Schelde H1 ROERMOND

3-3-2018

Aanvangstijd Categorie Thuis team Uit team Plaats
18:30 Gemengd-D <13 De Krabben DG1 De Schelde DG1 BERGEN OP ZOOM
18:00 Gemengd-C <15 Hieronymus CG1 De Schelde CG1 ROOSENDAAL
19:15 Heren De Krabben H1 De Schelde H2 BERGEN OP ZOOM
20:30 Heren ZVDO'74 H1 De Schelde H1 ANDEL

10-3-2018

Aanvangstijd Categorie Thuis team Uit team Plaats
15:30 E-jeugd
16:15 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 De Warande CG1 TERNEUZEN
17:00 Heren De Schelde H2 Nuenen H2 TERNEUZEN
17:45 Heren De Schelde H1 Hellas-Glana H1 TERNEUZEN
14:15 Gemengd-D <13 SBC2000 DG1 De Schelde DG1 BREDA

17-3-2018

Aanvangstijd Categorie Thuis team Uit team Plaats
15:30 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 De Warande DG1 TERNEUZEN
18:00 Heren Lutra H1 De Schelde H1 HELMOND

24-3-2018

Aanvangstijd Categorie Thuis team Uit team Plaats
15:30 WaterpoloChallenge
17:30 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 Hieronymus DG1 TERNEUZEN
18:15 Heren De Schelde H2 De Dokkelaers H1 TERNEUZEN
19:00 Heren De Schelde H1 TRB-RES H1 TERNEUZEN

7-4-2018

Aanvangstijd Categorie Thuis team Uit team Plaats
15:30 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 ZPC De Zeeuwse Kust DG2 TERNEUZEN
15:00 Gemengd-C <15 SBC2000 CG1 De Schelde CG1 BREDA
16:00 Heren DIO Etten Leur H2 De Schelde H2 ETTEN-LEUR

14-4-2018

Aanvangstijd Categorie Thuis team Uit team Plaats
17:30 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 SBC2000 DG1 TERNEUZEN
18:15 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 De Vennen CG1 TERNEUZEN
19:00 Heren De Schelde H2 DIO Etten Leur H1 TERNEUZEN
19:45 Heren De Schelde H1 Merlet H1 TERNEUZEN

21-4-2018

Aanvangstijd Categorie Thuis team Uit team Plaats
17:15 Gemengd-C <15 Arethusa CG1 De Schelde CG1 OSS

22-4-2018

Aanvangstijd Categorie Thuis team Uit team Plaats
18:30 Heren De Rog H1 De Schelde H1 WEERT
Realisatie: TiDi Graphics