zwemmen sfeer1
za 07/07/18 t/m 8 juli, 20th Netherlands Invitational, Eindhoven
zo 01/07/18 Speedo jaargangfinale lb, Dordrecht
do 14/06/18 t/m 17 juni, Nationale Junioren en Jeugd Kampioenschappen lb
zo 10/06/18 Minioren finales Zeeland dag 2, Vlissingen
za 09/06/18 Minioren finales Zeeland dag 1, Vlissingen
ma 21/05/18 Zeeuwse Zomer Slottoernooi dag 2, Kruiningen
za 19/05/18 Zeeuwse Zomer Slottoernooi dag 1, Kruiningen
zo 15/04/18 Sprintwedstrijden, Oostburg
vr 13/04/18 t/m 15 april, Swimcup 3 (Minior Swim Cup) Eindhoven
zo 08/04/18 Ranomi Cup in Den Haag
zo 25/03/18 Junioren/Jeugd +Senioren circuit deel 4, Terneuzen
zo 18/03/18 Nationale zwemcompetitie deel 4, Oosterhout
zo 11/03/18 Swimkick/Minioren circuit deel 3, Oostburg
zo 04/03/18 Jose van de Berghe Trofee, Wachtebeke
zo 25/02/18 Minioren/Junioren circuit deel 3, Terneuzen (Bruinvis)
zo 18/02/18 Speedo Jaargangfinale kb dag 2, Leiden
zo 18/02/18 Masters/LAC deel 2, Hulst
zo 04/02/18 Nationale zwemcompetitie deel 3, Kapelle
zo 28/01/18 Swimkick/Minioren circuit deel 2, Terneuzen
zo 21/01/18 Junioren/Jeugd +Senioren circuit deel 3, Hulst
zo 14/01/18 Nationale zwemcompetitie deel 2, Terneuzen
za 23/12/17 LAC wedstrijd, Terneuzen (ZC Koewacht)
zo 10/12/17 Minioren/Junioren circuit deel 2, Vlissingen
zo 03/12/17 Clubkampioenschappen dag 2, Terneuzen
vr 01/12/17 Clubkampioenschappen dag 1, Terneuzen
zo 26/11/17 Regio Minioren ClubMeet, Kapelle
zo 19/11/17 Zeeuwse Winter Zwemkampioenschappen dag 4, Terneuzen
za 18/11/17 Zeeuwse Winter Zwemkampioenschappen dag 3, Terneuzen
zo 12/11/17 Zeeuwse Winter Zwemkampioenschappen dag 2, Terneuzen
za 11/11/17 Zeeuwse Winter Zwemkampioenschappen dag 1, Terneuzen
zo 05/11/17 Junioren/Jeugd +Senioren circuit deel 2, Terneuzen (ZKC)
zo 15/10/17 Junioren/Jeugd +Senioren circuit deel 1, Roosendaal
zo 08/10/17 Swimkick/Minioren circuit deel 1, Hulst
zo 01/10/17 Nationale zwemcompetitie deel 1, Oosterhout
zo 24/09/17 Van Kerckhovencup Hulst
zo 17/09/17 Minioren/Junioren circuit deel 1, Terneuzen
Realisatie: TiDi Graphics