zwemmen sfeer1
zo 18/06/17 Slottoernooi Zeeland, Kruiningen
zo 11/06/17 Minioren finales Zeeland, dag 2 Terneuzen
za 10/06/17 Minioren finales Zeeland, dag 1 Terneuzen
za 03/06/17 Internationale driekamp, Wachtebeke
zo 28/05/17 Regionale kampioenschappen, sessie 4, Eindhoven
za 27/05/17 Regionale kampioenschappen, sessie 3, Eindhoven
zo 21/05/17 Regionale kampioenschappen, sessie 2, Eindhoven
za 20/05/17 Regionale kampioenschappen, sessie 1, Eindhoven
za 13/05/17 Nationale Minioren (Arena Clubmeet) Amsterdam
zo 07/05/17 Minioren/Junioren Circuit deel 4, Vlissingen
zo 23/04/17 Zeeuwse sprintkampioenschappen Oostburg
zo 09/04/17 Swimkick/Minioren deel 4, Oostburg
zo 02/04/17 Junioren/Jeugd +Senioren deel 4, Hulst
zo 26/03/17 Jose van de Berghe Trofee 2017, Wachtebeke
zo 12/03/17 Nationale zwemcompetitie deel 4, Terneuzen
vr 03/03/17 Ranomi Cup The Hague 2017
zo 19/02/17 Lange Baan Wedstrijd Eindhoven
zo 19/02/17 Speedo Jaargangwedstrijden Leiden - dag 2
za 18/02/17 Speedo Jaargangwedstrijden Leiden - dag 1
zo 12/02/17 nationale zwemcompetitie deel 3, Breda
zo 05/02/17 junioren/Jeugd +Senioren deel 3, Wachtebeke
zo 22/01/17 Swimkick/Minioren deel 3, Hulst
zo 15/01/17 Zeeuwse Winter Kampioenschappen, Weekend 2, Dag 2
za 14/01/17 Zeeuwse Winter Kampioenschappen, Weekend 2, Dag 1
zo 08/01/17 Zeeuwse Winter Kampioenschappen, Weekend 1, Dag 2
za 07/01/17 Zeeuwse Winter Kampioenschappen, Weekend 1, Dag 1
zo 18/12/16 Swimkick/Minioren deel 2, Terneuzen
zo 11/12/16 Junioren/Jeugd +Senioren deel 2, Breda
za 03/12/16 Lange Afstands Circuit (LAC), Deel 2 Terneuzen
za 03/12/16 Waterpolowedstrijd zaterdag 4 december
zo 27/11/16 Minioren/Junioren Circuit deel 2, Oostburg
za 26/11/16 Waterpolowedstrijden zaterdag 26 november
zo 20/11/16 Minioren Clubmeet 20 november
za 19/11/16 Waterpolowedstrijden zaterdag 19 november
vr 18/11/16 Waterpolowedstrijd vrijdag 18 november
zo 13/11/16 Nationale zwemcompetitie deel 2, Oss
za 12/11/16 Waterpolowedstrijden zaterdag 12 november
zo 06/11/16 Clubkampioenschappen dag 2
za 05/11/16 Waterpolowedstrijden zaterdag 5 november
vr 04/11/16 Clubkampioenschappen dag 1
za 29/10/16 Lange Afstands Circuit (LAC), Deel 1 Roosendaal
zo 16/10/16 Swimkick/Minioren deel 1, Hulst
za 15/10/16 Waterpolo wedstrijden zaterdag 15 oktober.
zo 09/10/16 Junioren/Jeugd +Senioren deel 1, Terneuzen
zo 02/10/16 Nationale zwemcompetitie deel 1, Oosterhout
zo 25/09/16 Van Kerckhoven Cup, Hulst
zo 18/09/16 Minioren/Junioren Circuit deel 1, Terneuzen
za 11/06/16 Minioren Finales 2016 - 11 en 12 juni
zo 05/06/16 Zeeuwse Zomer Zwemkampioenschappen
za 04/06/16 Zeeuwse Zomer Zwemkampioenschappen
vr 03/06/16 Zeeuwse Zomer Zwemkampioenschappen
zo 29/05/16 Zeeuwse Zomer Zwemkampioenschappen
za 28/05/16 Zeeuwse Zomer Zwemkampioenschappen
vr 27/05/16 Zeeuwse Zomer Zwemkampioenschappen
za 21/05/16 Nationale Arena Club Meet 2016 in Heerenveen
za 14/05/16 Internationale Driekamp in Ieper
zo 24/04/16 Swimkick 4 in Hulst
zo 24/04/16 Minioren 5 in Hulst
zo 17/04/16 Nationale zwemcompetitie deel 5 B ploeg Kapelle
zo 10/04/16 Zeeuwse Sprint wedstrijd
zo 20/03/16 Jose van de Berghe Trofee 2016
zo 13/03/16 Minioren 4 en Swimkick 3 Oostburg
zo 13/03/16 Lange Afstanden Circuit deel 4 Roosendaal
wo 09/03/16 Schoolzwemwedstrijd 14.00 - 17.00 uur
zo 24/01/16 Minioren 3 (lange afstanden) Oostburg
zo 17/01/16 Nationale zwemcompetitie deel 3, A ploeg Kapelle
Realisatie: TiDi Graphics