kalender
do 13/12/18 13 t/m 16 december, Nationale Junioren Jeugd Kampioenschappen kb Eindhoven
vr 21/12/18 21 t/m 23 december, Open Nederlandse Kampioenschappen kb, Tilburg
za 22/12/18 LAC wedstrijd, Terneuzen (georganiseerd door ZC Koewacht)
za 12/01/19 Waterpolowedstrijden zaterdag 12 Januari
zo 13/01/19 Nationale zwemcompetitie deel 2, Oostburg
za 19/01/19 Waterpolowedstrijden zaterdag 19 Januari
zo 20/01/19 Junioren/ Jeugd en Senioren Circuit deel 3, Terneuzen
do 24/01/19 24 t/m 27 januari, Open Nederlandse Masterkampioenschappen (kb) Zwolle
za 26/01/19 Waterpolowedstrijden zaterdag 26 Januari
zo 27/01/19 Swimkick/Minioren Circuit deel 2, Terneuzen
za 02/02/19 2 en 3 februari, KNZB Challenger LB
za 02/02/19 Waterpolowedstrijden zaterdag 2 februari
zo 03/02/19 Limietwedstrijd (lb) + LAC, Oosterhout
za 09/02/19 Waterpolowedstrijden zaterdag 9 februari
zo 10/02/19 Nationale zwemcompetitie deel 3, Kapelle
zo 17/02/19 Minioren/Junioren Circuit, deel 3, Hulst
za 23/02/19 Waterpolowedstrijden zaterdag 23 februari
zo 24/02/19 24 t/m 27 januari Open Nederlandse Master Kampioenschappen kb, Zwolle
za 02/03/19 2 en 3 maart, KNZB Challenger LB
za 09/03/19 9 en 10 maart, Speedo Jaargangfinales (kb) Leiden
za 09/03/19 Waterpolowedstrijden zaterdag 9 Maart
zo 10/03/19 Limietwedstrijd + LAC, Oosterhout
za 16/03/19 Waterpolowedstrijden zaterdag 16 Maart
zo 17/03/19 Junioren/ Jeugd en Senioren Circuit deel 4, Terneuzen
za 23/03/19 Waterpolowedstrijden zaterdag 23 Maart
zo 24/03/19 Nationale zwemcompetitie deel 4, Terneuzen
za 30/03/19 Waterpolowedstrijden zaterdag 30 Maart
vr 05/04/19 5 t/m 7 april Swimcup 2 (Ranomicup 6 april), Den Haag
vr 05/04/19 NJJK 800/1500m lb, Den Haag
za 06/04/19 Nationale Minioren (Arena) Clubmeet, Den Haag
za 06/04/19 Waterpolowedstrijden zaterdag 6 April
zo 07/04/19 Limietwedstrijd lb, Oosterhout
vr 12/04/19 12 t/m 14 april Swimcup 3 (13 april Minior Swim Cup), Eindhoven
za 13/04/19 Waterpolowedstrijden zaterdag 13 April
zo 14/04/19 Waterpolowedstrijden zondag 14 April
do 02/05/19 2 t/m 5 mei Open Nederlands Master Kampioenschappen lb, Amersfoort
zo 12/05/19 Swimkick/Minioren Circuit deel 3, Oostburg
za 18/05/19 Regionale Zomerkampioenschappen dag 1, Eindhoven
zo 19/05/19 Regionale Zomerkampioenschappen dag 2, Eindhoven
za 25/05/19 Regionale Zomerkampioenschappen dag 3, Eindhoven
zo 26/05/19 Regionale Zomerkampioenschappen dag 4, Eindhoven
za 01/06/19 1 en 2 juni, Minioren Finales Zeeland, Terneuzen
za 08/06/19 8 en 10 juni, Slottoernooi (ZZZK) lb, Sas van Gent
do 13/06/19 13 t/m 16 juni NJJK, Eindhoven
vr 21/06/19 21 t/m 23 juni, Open Nederlandse Kampioenschappen lb, Amersfoort
zo 30/06/19 Speedo jaargangfinale (lb), Dordrecht
za 06/07/19 6 en 7 juli, 21th Netherlands Invitational, Eindhoven
Realisatie: TiDi Media