kalender
za 16/11/19 Zeeuwse Winter Zwem Kampioenschappen dag 1, Terneuzen
zo 17/11/19 Zeeuwse Winter Zwem Kampioenschappen dag 2, Terneuzen
za 23/11/19 Zeeuwse Winter Zwem Kampioenschappen dag 3, Terneuzen
zo 24/11/19 Zeeuwse Winter Zwem Kampioenschappen dag 4, Terneuzen
zo 01/12/19 Clubkampioenschappen, Terneuzen
do 05/12/19 Nationale Junioren Jeugdkampioenschappen (kb) dag 1, Eindhoven
vr 06/12/19 Nationale Junioren Jeugdkampioenschappen (kb) dag 2, Eindhoven
za 07/12/19 Nationale Junioren Jeugdkampioenschappen (kb) dag 3, Eindhoven
zo 08/12/19 Nationale Junioren Jeugdkampioenschappen (kb) dag 4, Eindhoven
zo 08/12/19 Swimkick/Minioren circuit deel 1, Vlissingen
zo 15/12/19 Minioren/Junioren circuit deel 2, Vlissingen
vr 20/12/19 NJK 800/1500 m (kb) dag 1, Tilburg
za 21/12/19 NJK 800/1500 m (kb) dag 2, Tilburg
zo 12/01/20 Nationale zwemcompetitie deel 3, Kapelle
zo 19/01/20 Minioren/Junioren circuit deel 3, Terneuzen
do 23/01/20 t/m 26 januari Open Nederlands Master Kampioenschappen (kb)
zo 02/02/20 Swimkick/Minioren circuit deel 2, Terneuzen
wo 05/02/20 Schoolkampioenschappen, Terneuzen
zo 09/02/20 Regio Minioren Club Meet deel 2, Oostburg
zo 16/02/20 Junioren/jeugd + senioren circuit deel 3, Oostburg
zo 08/03/20 Speedo jaargangfinales (kb), Leiden
zo 15/03/20 Nationale zwemcompetitie deel 4, Vlissingen
zo 22/03/20 Junioren/jeugd + senioren circuit deel 4
za 28/03/20 Regionale schoolkampioenschappen, Terneuzen
zo 29/03/20 Minioren/Junioren deel 1+2 circuit deel 4, Terneuzen
vr 03/04/20 Swimcup 2 dag 1, Den Haag
za 04/04/20 Swimcup 2 dag 2 + Ranomi cup, Den Haag
zo 05/04/20 Swimcup 2 dag 3, Den Haag
zo 05/04/20 Nationale Minioren (Arena) Clubmeet, Den Haag
zo 05/04/20 Zeeuwse sprintwedstrijd, Oostburg
do 09/04/20 Swimcup 3 dag 1, Eindhoven
vr 10/04/20 Swimcup 3 dag 2, Eindhoven
za 11/04/20 Swimcup 3 dag 3, Eindhoven
zo 12/04/20 Swimcup 3 dag 4, Eindhoven
zo 19/04/20 Swimkick/Minioren circuit deel 3, Terneuzen
do 30/04/20 t/m 3 mei Open Nederlandse Master Kampioenschappen (lb)
zo 10/05/20 Minioren/Junioren deel 1+2 circuit deel 5, Hulst
za 16/05/20 Regionale Zomer Kampioenschappen dag 1, Eindhoven
zo 17/05/20 Regionale Zomer Kampioenschappen dag 2, Eindhoven
za 23/05/20 Regionale Zomer Kampioenschappen dag 3, Eindhoven
zo 24/05/20 Regionale Zomer Kampioenschappen dag 4, Eindhoven
za 06/06/20 Minioren finales Zeeland dag 1, Vlissingen
zo 07/06/20 Minioren finales Zeeland dag 2, Vlissingen
do 11/06/20 Nationale Junioren Jeugd Kampioenschappen (lb) dag 1, Eindhoven
vr 12/06/20 Nationale Junioren Jeugd Kampioenschappen (lb) dag 2, Eindhoven
za 13/06/20 Nationale Junioren Jeugd Kampioenschappen (lb) dag 3, Eindhoven
za 13/06/20 Slottoernooi lb (ZZZK) dag 1, Terneuzen
zo 14/06/20 Slottoernooi lb (ZZZK) dag 2, Terneuzen
zo 28/06/20 Speedo jaargangfinale (lb), Dordrecht
za 04/07/20 t/m 5 juli, 22th Netherlands Invitational, Eindhoven
Realisatie: TiDi Media