waterpolo sfeer1

Wedstrijdrooster 2020 - 2021

 

3-10-2020

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:30 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 De Warande DG1 TERNEUZEN
17:15 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 De Warande CG1 TERNEUZEN
18:00 Dames De Schelde Da1 De Zuidwesthoek Da1 TERNEUZEN

10-10-2020

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:30 Gemengd-E <11 De Vennen EG1 De Schelde EG1 DONGEN
18:15 Gemengd-D <13 Zeester-Meerval DG1 De Schelde DG1 UDEN
15:00 Gemengd-C <15 SBC2000 CG2 De Schelde CG1 BREDA

11-10-2020

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
18:15 Heren SWNZ (SG) H1 De Schelde H1 SCHIJNDEL

24-10-2020

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:45 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 Arethusa EG2 TERNEUZEN
17:30 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 De Treffers DG1 TERNEUZEN
18:15 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 De Vennen CG1 TERNEUZEN
19:00 Heren De Schelde H1 RZ H1 TERNEUZEN

31-10-2020

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 ZVDO'74 EG1 TERNEUZEN
18:50 Gemengd-D <13 AquAmigos DG1 De Schelde DG1 WAALWIJK
16:00 Heren Nuenen H1 De Schelde H1 EINDHOVEN
17:00 Gemengd-C <15 VZV Njord CG1 De Schelde CG1 VELDHOVEN
17:00 Dames TRB-RES Da2 De Schelde Da1 TILBURG

7-11-2020

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 Arethusa DG1 TERNEUZEN
16:45 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 TERNEUZEN
17:30 Heren De Schelde H1 Aegir H1 TERNEUZEN
18:30 Dames De Schelde Da1 De Vennen Da2 TERNEUZEN
18:00 Gemengd-E <11 Hieronymus EG1 De Schelde EG1 ROOSENDAAL

14-11-2020

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 DIO CG1 TERNEUZEN
16:45 Gemengd-D <13 ZVDO'74 DG1 De Schelde DG1 ANDEL
19:30 Heren Lutra H1 De Schelde H1 HELMOND
16:20 Dames De Warande Da2 De Schelde Da1 OOSTERHOUT NB

21-11-2020

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:30-17:00 Waterpolo Challange
17:15 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 De Vennen EG1 TERNEUZEN
18:00 Heren De Schelde H1 Argo H1 TERNEUZEN
19:00 Dames De Schelde Da1 SBC2000 Da2 TERNEUZEN
19:30 Gemengd-C <15 De Krabben CG1 De Schelde CG1 BERGEN OP ZOOM
16:15 Gemengd-D <13 TRB-RES DG1 De Schelde DG1 TILBURG

28-11-2020

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 TERNEUZEN
17:15 Gemengd-E <11 Arethusa EG2 De Schelde EG1 OSS
17:10 Gemengd-C <15 De Vennen CG1 De Schelde CG1 DONGEN
19:30 Dames De Punderman Da1 De Schelde Da1 HELMOND

12-12-2020

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:30 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 Hieronymus EG1 TERNEUZEN
17:15 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 De Krabben DG1 TERNEUZEN
18:00 Heren De Schelde H1 ZVDO'74 H1 TERNEUZEN
19:00 Dames De Schelde Da1 ZVDO'74 Da1 TERNEUZEN
17:15 Gemengd-C <15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 De Schelde CG1 VLISSINGEN

9-1-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-E <11 ZVDO'74 EG1 De Schelde EG1 ANDEL
14:15 Gemengd-D <13 SBC2000 DG1 De Schelde DG1 BREDA
19:30 Gemengd-C <15 De Krabben CG1 De Schelde CG1 BERGEN OP ZOOM
18:45 Dames Gorgo Da1 De Schelde Da1 VEGHEL
20:15 Heren De Krabben H1 De Schelde H1 BERGEN OP ZOOM

16-1-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:30 Gemengd-D <13 De Warande DG1 De Schelde DG1 OOSTERHOUT NB
16:20 Gemengd-C <15 De Warande CG1 De Schelde CG1 OOSTERHOUT NB
19:30 Dames De Zuidwesthoek Da1 De Schelde Da1 HOOGERHEIDE

23-1-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:30-17:00 Waterpolo Challange
17:15 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 De Vennen EG1 TERNEUZEN
18:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 Zeester-Meerval DG1 TERNEUZEN
18:45 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 SBC2000 CG2 TERNEUZEN
19:30 Heren De Schelde H1 SWNZ (SG) H1 TERNEUZEN

30-1-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
17:15 Gemengd-E <11 Arethusa EG2 De Schelde EG1 OSS
18:30 Gemengd-D <13 De Treffers DG1 De Schelde DG1 ROSMALEN
17:00 Gemengd-C <15 De Vennen CG1 De Schelde CG1 DONGEN
19:15 Heren RZ H1 De Schelde H1 ROERMOND

6-2-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:30 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 AquAmigos DG1 TERNEUZEN
17:15 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 VZV Njord CG1 TERNEUZEN
18:00 Heren De Schelde H1 Nuenen H1 TERNEUZEN
16:00 Gemengd-E <11 ZVDO'74 EG1 De Schelde EG1 ANDEL

27-2-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 Hieronymus EG1 TERNEUZEN
17:15 Gemengd-D <13 Arethusa DG1 De Schelde DG1 OSS
16:15 Gemengd-C <15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 De Schelde CG1 VLISSINGEN
17:00 Heren Aegir H1 De Schelde H1 EINDHOVEN
18:10 Dames De Vennen Da2 De Schelde Da1 DONGEN

6-3-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
17:15 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 ZVDO'74 DG1 TERNEUZEN
18:00 Heren De Schelde H1 Lutra H1 TERNEUZEN
19:00 Dames De Schelde Da1 De Warande Da2 TERNEUZEN
15:30 Gemengd-C <15 DIO CG1 De Schelde CG1 ETTEN-LEUR

13-3-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 TRB-RES DG1 TERNEUZEN
16:45 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 De Krabben CG1 TERNEUZEN
15:00 Gemengd-E <11 De Vennen EG1 De Schelde EG1 DONGEN
14:15 Dames SBC2000 Da2 De Schelde Da1 BREDA

14-3-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
17:45 Heren Argo H1 De Schelde H1 SCHIJNDEL

20-3-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:30 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 Arethusa EG2 TERNEUZEN
17:15 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 VZV Njord CG1 TERNEUZEN
18:00 Dames De Schelde Da1 De Punderman Da1 TERNEUZEN
15:15 Gemengd-D <13 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 De Schelde DG1 VLISSINGEN

27-3-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:45 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 SBC2000 CG2 TERNEUZEN
17:30 Heren De Schelde H1 Nayade Classic H1 TERNEUZEN
18:30 Dames De Schelde Da1 AquAmigos Da2 TERNEUZEN
18:30 Gemengd-D <13 Hieronymus DG1 De Schelde DG1 ROOSENDAAL

10-4-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 ZVDO'74 EG1 TERNEUZEN
16:45 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 Hieronymus DG1 TERNEUZEN
16:30 Gemengd-C <15 De Warande CG1 De Schelde CG1 OOSTERHOUT NB
15:15 Heren Nayade Classic H1 De Schelde H1 EINDHOVEN
17:10 Dames AquAmigos Da2 De Schelde Da1 WAALWIJK

17-4-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 DIO CG1 TERNEUZEN
18:00 Gemengd-E <11 Hieronymus EG1 De Schelde EG1 ROOSENDAAL
18:45 Gemengd-D <13 De Krabben DG1 De Schelde DG1 BERGEN OP ZOOM
17:45 Heren ZVDO'74 H1 De Schelde H1 ANDEL
18:00 Dames ZVDO'74 Da1 De Schelde Da1 ANDEL

24-4-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:30-17:00 Waterpolo Challange
17:15 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 SBC2000 DG1 TERNEUZEN
18:00 Heren De Schelde H1 De Krabben H1 TERNEUZEN
19:00 Dames De Schelde Da1 Gorgo Da1 TERNEUZEN
Realisatie: TiDi Media