waterpolo sfeer2

Wedstrijdrooster 2020 - 2021

 

25-9-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:30 Gemengd-D <13 De Vennen DG1 De Schelde DG1 DONGEN

26-9-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
14:15 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 AquAmigos EG1 TERNEUZEN
15:00 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 De Krabben-Hieronymus CG1 TERNEUZEN
15:45 Dames De Schelde Da1 De Krabben-Hieronymus Da1 TERNEUZEN
16:45 Heren De Schelde H1 Aegir H1 TERNEUZEN

2-10-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:15 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 TERNEUZEN
17:00 Heren De Schelde H1 Argo H1 TERNEUZEN
18:00 Dames De Schelde Da1 De Zuidwesthoek Da1 TERNEUZEN
15:15 Gemengd-D <13 VZV Njord DG2 De Schelde DG1 VELDHOVEN

9-10-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 De Warande DG1 TERNEUZEN
17:00 Gemengd-C <15 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 De Schelde CG1 VLISSINGEN
19:15 Heren RZ H1 De Schelde H1 ROERMOND

10-10-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:30 Gemengd-E <11 TRB-RES EG1 De Schelde EG1 TILBURG

16-10-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
18:30 Gemengd-D <13 Hieronymus-de Krabben DG1 De Schelde DG1 ROOSENDAAL

30-10-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
17:00 Heren De Schelde H1 SWNZ (SG) H1 TERNEUZEN
18:00 Dames De Schelde Da1 SWNZ (SG) Da2 TERNEUZEN

31-10-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-C <15 TRB-RES CG1 De Schelde CG1 TILBURG

6-11-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 PSV DG1 TERNEUZEN
16:15 Gemengd-E <11 ZVDO'74 EG1 De Schelde EG1 ANDEL
16:45 Gemengd-C <15 ZVDO'74 CG1 De Schelde CG1 ANDEL
18:15 Dames ZVDO'74 Da1 De Schelde Da1 ANDEL
19:00 Heren ZVDO'74 H1 De Schelde H1 ANDEL

13-11-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:30 Waterpolo jeugd plan TERNEUZEN
17:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 TERNEUZEN
17:45 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 Zeester-Meerval CG1 TERNEUZEN
18:30 Dames De Schelde Da1 SBC2000 Da1 TERNEUZEN
19:30 Heren De Schelde H1 Nuenen H1 TERNEUZEN

20-11-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 AquAmigos EG1 TERNEUZEN
16:00 Gemengd-D <13 De Vennen DG1 De Schelde DG1 DONGEN
17:50 Dames AquAmigos Da2 De Schelde Da1 WAALWIJK
17:30 Heren Nayade Classic H1 De Schelde H1 EINDHOVEN

27-11-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 SBC2000 DG1 TERNEUZEN
18:00 Gemengd-E <11 Hieronymus-de Krabben EG1 De Schelde EG1 ROOSENDAAL
18:15 Gemengd-C <15 De Krabben-Hieronymus CG2 De Schelde CG1 BERGEN OP ZOOM
19:15 Dames De Treffers Da3 De Schelde Da1 ROSMALEN
20:15 Heren Thalassa H1 De Schelde H1 HELMOND

11-12-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 VZV Njord DG2 TERNEUZEN
16:45 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 De Warande CG1 TERNEUZEN
17:30 Heren De Schelde H1 DZT'62 H2 TERNEUZEN
18:30 Dames De Schelde Da1 De Warande Da2 TERNEUZEN
16:00 Gemengd-E <11 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 De Schelde EG1 VLISSINGEN

18-12-2021

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:30 Waterpolo jeugd plan TERNEUZEN
17:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 TERNEUZEN
17:45 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 SBC2000 CG2 TERNEUZEN
18:30 Heren De Schelde H1 De Krabben 1 TERNEUZEN
19:30 Dames De Schelde Da1 De Vennen Da2 TERNEUZEN

15-1-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 TRB-RES EG1 TERNEUZEN
16:50 Gemengd-D <13 De Warande DG1 De Schelde DG1 OOSTERHOUT NB
18:00 Gemengd-C <15 De Krabben-Hieronymus CG1 De Schelde CG1 ROOSENDAAL
19:30 Dames De Krabben-Hieronymus Da1 De Schelde Da1 ROOSENDAAL
18:00 Heren Aegir H1 De Schelde H1 EINDHOVEN

22-1-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 Hieronymus-de Krabben DG1 TERNEUZEN
16:45 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 SBC2000 CG1 TERNEUZEN

29-1-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 ZVDO'74 EG1 TERNEUZEN
14:20 Gemengd-C <15 SBC2000 CG2 De Schelde CG1 BREDA
16:30 Dames De Vennen Da2 De Schelde Da1 DONGEN
19:45 Heren De Krabben H1 De Schelde H1 BERGEN OP ZOOM

30-1-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
12:30 Gemengd-D <13 PSV DG1 De Schelde DG1 EINDHOVEN

5-2-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-D <13 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 De Schelde DG1 VLISSINGEN
19:30 Dames De Zuidwesthoek Da1 De Schelde Da1 HOOGERHEIDE
19:00 Heren Argo H1 De Schelde H1 SINT OEDENRODE

12-2-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 De Vennen DG1 TERNEUZEN
16:45 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 TERNEUZEN
17:30 Heren De Schelde H1 RZ H1 TERNEUZEN
16:00 Gemengd-E <11 AquAmigos EG1 De Schelde EG1 WAALWIJK

12-3-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 Hieronymus-de Krabben EG1 TERNEUZEN
14:20 Gemengd-D <13 SBC2000 DG1 De Schelde DG1 BREDA
17:00 Dames SWNZ (SG) Da2 De Schelde Da1 SCHIJNDEL

13-3-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
19:45 Heren SWNZ (SG) H1 De Schelde H1 SCHIJNDEL

19-3-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 SBC2000 DG1 TERNEUZEN
18:45 Gemengd-E <11 Hieronymus-de Krabben EG1 De Schelde EG1 BERGEN OP ZOOM
15:15 Gemengd-C <15 SBC2000 CG1 De Schelde CG1 BREDA

26-3-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:30 Waterpolo jeugd plan TERNEUZEN
17:00 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 TERNEUZEN
17:45 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 ZVDO'74 CG1 TERNEUZEN
18:30 Heren De Schelde H1 ZVDO'74 H1 TERNEUZEN
19:30 Dames De Schelde Da1 ZVDO'74 Da1 TERNEUZEN
16:30 Gemengd-D <13 VZV Njord DG2 De Schelde DG1 VELDHOVEN

2-4-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 De Warande DG1 TERNEUZEN
18:40 Gemengd-C <15 Zeester-Meerval CG1 De Schelde CG1 UDEN
15:15 Dames SBC2000 Da1 De Schelde Da1 BREDA
16:00 Heren Nuenen H1 De Schelde H1 EINDHOVEN

3-4-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:30 Gemengd-E <11 TRB-RES EG1 De Schelde EG1 TILBURG

9-4-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:45 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 TRB-RES CG1 TERNEUZEN
17:30 Heren De Schelde H1 Nayade Classic H1 TERNEUZEN
18:30 Dames De Schelde Da1 AquAmigos Da2 TERNEUZEN
19:00 Gemengd-D <13 Hieronymus-de Krabben DG1 De Schelde DG1 BERGEN OP ZOOM

23-4-2022

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 PSV DG1 TERNEUZEN
16:45 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 De Krabben-Hieronymus CG2 TERNEUZEN
17:30 Heren De Schelde H1 Thalassa H1 TERNEUZEN
18:30 Dames De Schelde Da1 De Treffers Da3 TERNEUZEN
18:30 Gemengd-E <11 ZVDO'74 EG1 De Schelde EG1 ANDEL
Realisatie: TiDi Media