waterpolo sfeer1

Wedstrijdrooster 2018 - 2019

 

8-12-2018

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:45 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 Zeester-Meerval EG2 TERNEUZEN
16:30 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 De Vennen DG1 TERNEUZEN
17:15 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 De Warande CG1 TERNEUZEN
18:00 Heren De Schelde H2 SBC2000 H3 TERNEUZEN
18:45 Heren De Schelde H1 De Rog H1 TERNEUZEN

12-1-2019

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:15 Gemengd-E <11 VZV Njord EG3 De Schelde EG1 VELDHOVEN
15:30 Gemengd-D <13 DIO/Hieronymus DG1 De Schelde DG1 ETTEN-LEUR
20:00 Heren RZ H1 De Schelde H1 ROERMOND

19-1-2019

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:45 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 Arethusa EG1 TERNEUZEN
16:30 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 De Treffers DG1 TERNEUZEN
17:15 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 Lutra CG1 TERNEUZEN
18:00 Heren De Schelde H2 SBC2000 H4 TERNEUZEN
18:45 Heren De Schelde H1 Lutra H1 TERNEUZEN

26-1-2019

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
17:45 Gemengd-C <15 VZV Njord CG1 De Schelde CG1 VELDHOVEN
18:30 Heren VZV Njord H4 De Schelde H2 VELDHOVEN
18:00 Heren HZPC H1 De Schelde H1 HORST

2-2-2019

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:45 Waterpolo Challenge
17:15 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 De Brabantse Wal (SG) DG1 TERNEUZEN
18:00 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 De Brabantse Wal (SG) CG1 TERNEUZEN
18:45 Heren De Schelde H2 De Warande H2 TERNEUZEN
19:30 Heren De Schelde H1 De Krabben H1 TERNEUZEN

9-2-2019

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
14:15 Gemengd-E <11 Zeester-Meerval EG1 De Schelde EG1 UDEN
16:45 Gemengd-C <15 De Treffers CG1 De Schelde CG1 ROSMALEN
15:30 Heren Nuenen H2 De Schelde H2 EINDHOVEN
19:15 Heren SWNZ (SG) H1 De Schelde H1 SCHIJNDEL

23-2-2019

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:45 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 ZPC De Zeeuwse Kust EG1 TERNEUZEN
16:30 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 ZPC De Zeeuwse Kust DG1 TERNEUZEN
17:15 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 ZPC De Zeeuwse Kust CG1 TERNEUZEN
18:00 Heren De Schelde H2 DIO Etten Leur H2 TERNEUZEN
18:45 Heren De Schelde H1 RZ H1 TERNEUZEN

9-3-2019

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
14:15 Gemengd-E <11 SBC2000 EG1 De Schelde EG1 BREDA
14:15 Gemengd-D <13 SBC2000 DG1 De Schelde DG1 BREDA
16:00 Gemengd-C <15 ZVDO'74 CG1 De Schelde CG1 ANDEL
15:30 Heren DIO Etten Leur H1 De Schelde H2 ETTEN-LEUR
18:15 Heren ZVDO'74 H1 De Schelde H1 ANDEL

16-3-2019

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
17:15 Gemengd-E <11 Arethusa EG2 De Schelde EG1 OSS
16:40 Gemengd-D <13 De Warande DG1 De Schelde DG1 OOSTERHOUT NB
19:15 Gemengd-C <15 Arethusa CG1 De Schelde CG1 OSS
18:30 Heren De Dokkelaers H1 De Schelde H2 TILBURG

23-3-2019

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
16:30 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 AquAmigos EG1 TERNEUZEN
Gemengd-D <13 De Schelde DG1 AquAmigos DG1 TERNEUZEN
17:15 Heren De Schelde H2 De Zuidwesthoek H1 TERNEUZEN
18:00 Heren De Schelde H1 AquAmigos H1 TERNEUZEN

30-3-2019

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:00 Gemengd-E <11 Aegir EG1 De Schelde EG1 EINDHOVEN
18:45 Gemengd-C <15 Hieronymus CG1 De Schelde CG1 ROOSENDAAL
17:40 Heren AquAmigos H2 De Schelde H2 WAALWIJK
19:30 Heren Nayade Classic H1 De Schelde H1 EINDHOVEN

6-4-2019

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
15:45 Waterpolo Challenge
17:15 Gemengd-E <11 De Schelde EG1 Hieronymus EG1 TERNEUZEN
18:00 Gemengd-D <13 De Schelde DG1 DIO/Hieronymus DG1 TERNEUZEN
18:45 Gemengd-C <15 De Schelde CG1 SBC2000 CG1 TERNEUZEN
19:30 Heren De Schelde H2 TRB-RES H1 TERNEUZEN
20:15 Heren De Schelde H1 Aegir H1 TERNEUZEN

13-4-2019

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
13:30 Gemengd-E <11 Zeester-Meerval EG2 De Schelde EG1 UDEN
16:10 Gemengd-D <13 De Vennen DG1 De Schelde DG1 DONGEN
16:00 Gemengd-C <15 De Warande CG1 De Schelde CG1 OOSTERHOUT NB
14:15 Heren SBC2000 H3 De Schelde H2 BREDA

14-4-2019

Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Plaats
18:30 Heren De Rog H1 De Schelde H1 WEERT
Realisatie: TiDi Media